درباره گروه ما

گروه نرم افزاری رامونا ارائه دهنده راهکارهای ارتباطی نوین فعال در زمینه های طراحی وب سایت های تخصصی، مشاوره، توسعه و تولید نرم افزارهای مبتنی بر وب، بسترهای موبایل(آندروید، جاوا و ...) و برنامه های دسکتاپی(ویندوز) و خدمات شبکه و سخت افزار می باشد. فعالیت رسمی گروه نرم افزاری رامونا، از سال ۱۳۹۲ شروع گردیده و در این مدت، موفق شده است با بهره گیری از کادری مجرب و آموزش دیده در خصوص تولید نرم افزار و خدمات شبکه و همکاری با کارشناسان صاحب تجربه در زمینه های اجرایی و مدیریتی، خدمات خود را با بهترین شرایط و با هزینه کم در شرکتهای مختلف عرضه و راه اندازی نماید.

در حال حاضر این گروه نرم افزاری در حوزه های زیر فعالیت دارد:
* طراحی سایت و اجرای وب سایت(Web Design)
* تولید نرم افزارهای مبتنی بر موبایل و تلفن همراه(Windows Mobile, iPhone/iPad, Android, J2ME)
* تولید و برنامه نویسی برنامه های دسکتاپی(ویندوز)
* نیازسنجی، آنالیز، طراحی و اجرای سایت های تخصصی
* گرافیک و عکاسی صنعتی و تبلیغاتی
* خدمات شبکه و قطعات سخت افزار(Active & Passive)
* خدمات پشتیبانی 24 ساعته سایت و آموزش(به صورت Online، تلفنی، حضوری)
* عرضه خدمات و انجام انواع پروژه بر اساس درخواست مشتری
* اجرای تکنیک های بهینه سازی برای موتورهای جستجو (SEO)
* ارائه راهکارهای نوین برای مدیریت ارتبـاط با مشتـریان (CRM)
* ارائه دامنه و هاست رایگان به مدت یکسال بر روی پکیج های وب سایت

سخنی از رامونا

تصمیم داشتن یک وب سایت همانند تصمیم برای راه اندازی یک دفتر کار می باشد. دفتر کار مجازی(وب سایت) تفاوتهای بسیاری با دفتر کار حقیقی دارد، ولی از بسیاری جهات شبیه به هم هستند! در دنیای تجارت امروز وب سایت از جایگاه ویژه ای برخوردار است. چون مستقیما با معرفی محصولات و خدمات شرکت و با عمل فروش مرتبط شده است. ما طراحی صفحات وب سایت و پروژه های برنامه نویسی مورد نیاز شما، و سایر خدمات ذکر شده خود را با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا و منطبق بر نوع فعالیت و زمینه کاری خاص شما انجام می دهیم.

"زیرا هیچ تبلیغی، برتر از نمونه کار برتر و رضایت مشتری نیست"


درباره کلمه رامونا

گروه نرم افزاری رامونا از بدو تفکر تاسیس با شعار "نمادی از سادگی و خلاقیت" پا به عرصه طراحی وب سایت و تولید نرم افزار گذاشته است. کلمه "رامونا" در لغت به معنای "نگهدار عاقل" بوده که از اسامی اساطیری ایران باستان می باشد. موسسین این گروه سعی در احیاء نمودن و معنا بخشیدن هرچه بیشتر مفهوم "عقلانیت" در حوزه های طراحی سایت، تولید نرم افزار، گرافیک، عکاسی، خدمات شبکه، سخت افزار و... را دارند تا بتوانند با ایجاد این مفهوم الزامات و نیازهای مشتریان خود را به شکلی معقول همراه با سادگی و خلاقیت پاسخگو بوده و درخواست آنان را نیز به لحاظ فنی در سطحی مطلوب ارائه نمایند.


*** گروه نرم افزاری رامونا؛ نمادی از سادگی و خلاقیت ***